درباره ی ما

این پایگاه در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۸، با توجه به نیاز جامعه علمی زمینشناسی کشور پایهگذاری گردید. با این امید که این پایگاه بتواند با همکاری پژوهشگران گرامی و استادان گرانقدر، آغازگر روندی پرتلاش و پیگیر برای پیشرفت و تعالی بیشتر رشته زمینشناسی و خصوصا سنگشناسی در ایران زمین گردد.

در پیش برد اهداف این پایگاه علاقه‌مندانی که مایل به همکاری در زمینه‌های علمی و پژوهشی  هستند می‌توانند از طریق پست الکترونیک در تماس باشند. این پايگاه مستقل و خصوصي است و به هيچ اداره، سازمان، نهاد و شرکت دولتي و غيردولتي وابسته نیست اما از همکاری و پشتیبانی سازمان‌ها و مراکز علمی - تحقیقاتی و آموزشی مرتبط استقبال می‌نماید.

شیردشت زاده - صمدی

1388-1394

همکاری علمی با پایگاه

با سپاس از همه همکاران و هم اندیشان گرامی پایگاه که در زمینه های علمی به پشتیبانی از پایگاه مي پردازند. به یقین این پایگاه از همکاری همه صاحب نظران و علاقه مندان و جامعه سنگ شناسان ایران استقبال می نماید.

اين پايگاه در ستاد ساماندهي پايگاه‌هاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و همه حقوق مادی و معنوی آن برای پایگاه تخصصی سنگ‌شناسی ایران است. هرگونه استفاده و نشر مطالب اين پايگاه تنها باید با ذکر منبع باشد.    Copyright © 2008-2023.‎ All rights reserved.‎  Designed by www.sabasa.ir